Būvgružu izvešana
Atkritumu izvešana
Konteineru noma
Manipulatora pakalpojumi

Aizpildi formu, mēs atzvanīsim

SIA Skaus konteineru lietošanas noteikumi

1. Konteinera Nomnieks ir atbildīgs par konteinera novietošanas atļaujām.
2. Ko drīkst mest konteinerā: būvgružus, tādus kā kokmateriāli, ķieģeļi, riģipsis, betons, metāls, plēve, vate, putuplasts, mēbeles, veca sadzīves tehnika, iepakojumi, vecas mantas.
2. Ko nedrīkst mest konteineros: azbestu saturošās vielas, šīferi, stikls, visa veida riepas, sadzīves ķīmiju, šķīdumus, spuldzes, auto rezerves daļas, medikamentus, termometrus, izlietotas šļirces, ampulas, bintes utt., baterijas, akumulatorus, eļļas un citus atkritumus, kas atbilstoši 2011.gada 19.aprīļa MK noteikumiem “Noteikumi par atkritumu klasifikatoru un īpašībām, kuras padara atkritumus bīstamus” klasificējas kā bīstamie atkritumi.
Par šo noteikumu ievērošanu ir atbildīgs Pasūtītājs (Nomnieks).
3. Konteinerus nedrīkst pārkraut: atkritumi jākrāmē līdz bortu malām. Krava nedrīkst sniegties virs konteineru bortu malām. Tas ir saistīts ar kravu pārvadājumu drošības noteikumiem.
4. Ja tiek nomāts pēc tilpuma lielāks konteiners, tad vissmagākajiem materiāliem ir jāatrodas pēc iespējas vairāk konteinera apakšpusē vienmērīgā līmenī. Tas ir saistīts ar konteinera smaguma centru un kravu pārvadājumu drošības noteikumiem.
6. Pasūtītājam ir jānodrošina brīva piekļuve pilnajam konteineram darba dienās no plkst. 09:00 – 17:00.
7. Bez saskaņošans konteinerus var novietot daudzdzīvokļu autostāvvietās (bezmaksas). Konteinera novietošana uz trotuāra vai zaļajā zonā ir jāsaskaņo ar nama apsaimniekotāju. Pasūtot konteineru savai privātmājai, – to ir iespējams ievest pagalmā, ja vārtu platums to atļauj.
8. Ja konteiners atrodas ārpus pagalma, uz ielas, – Pasūtītāja pienākums ir nodrošināt, lai tam garam tiek citi ceļu satiksmes dalībnieki. Konteiners ir jānorobežo ar atstarojošām lentām.
9. Konteineru nedrīkst bez iepriekšējas saskaņošanas vai atļaujas pārvietot, pārvadāt, kustināt.
10. Atkritumus nedrīkst konteinerā dedzināt.
11. Konteinerus nedrīkst pārkrāsot vai kā citādi bojāt.
12. Par konteineru lietošanas noteikumu ievērošanu, atbildīgs ir Nomnieks.

KONTEINERU NOMA
Konteineris parasti tiek dots uz 3-4 kalendārajām dienām. Ja konteiners ir nepieciešams uz ilgāku laiku, tad stājas spēkā konteineru nomas maksa 5-10 EUR/ dienā.

Paldies, Jūsu ziņojums tika saņemts,
mēs ar Jums sazināsimies!