Privātuma politika

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs

Šī privātuma politika attiecas uz https://www. skaus.lv/ (turpmāk “mūs”, “mēs” vai “vietne”). Mēs respektējam Jūsu privātumu un apņemamies aizsargāt personiski identificējamu informāciju ko sniedzat, izmantojot vietni.

Pamatojoties uz Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) prasībām, mēs esam pieņēmuši šo privātuma politiku (“Privātuma politika”), lai paskaidrotu, kāda informācija var tikt ievākta mūsu vietnē, kā mēs šo informāciju izmantojam un kādos apstākļos varam izpaust informāciju trešām personām. Šī privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, ko vācam vietnē, un neattiecas uz informācijas vākšanu no citiem avotiem.

Kopā ar Lietošanas noteikumiem Privātuma politika nosaka vispārīgus noteikumus, kas reglamentē vietnes izmantošanu. Atkarībā no Jūsu darbībām, apmeklējot mūsu vietni, Jums var tikt pieprasīts piekrist Privātuma politikai.

Vietnes apmeklētāji

Tāpat kā vairumā tīmekļa vietņu, artsowood.lv vāc nepersoniski identificējamu informāciju (nesaistītu ar personu) par vietnes apmeklējumu, piemēram, apmeklētāja izmantotās pārlūkprogrammas veids, valodas izvēle, apmeklējuma datums un laiks, meklētie produkti. Dati par apmeklētājiem, kuri aplūko preces, izveido savus vēlmju sarakstus, ieliek preces grozā, bet neveic samaksu, ir nepersoniski identificējami, tos nav iespējams saistīt ar konkrētu personu. Vācot šādu nepersoniski identificējamu informāciju, mēs cenšamies saprast, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Šī informācija ļauj novērtēt vietnes izmantošanas tendences un paradumus.

Personiski identificējamas informācijas vākšana

Uzņēmums ievāc arī informāciju, kas ļauj tieši vai netieši identificēt pircēju. Personiski identificējama informācija ir nepieciešama, lai mēs varētu Jums pārdot preces un sniegt savus pakalpojumus. Lai Jūsu veikto maksājumu varētu sasaistīt ar Jūsu pasūtījumu, mums nepieciešams zināt Jūsu bankas konta numuru. Vārds un uzvārds, mājas un piegādes adrese ļauj organizēt piegādi, dzimšanas datums sniedz informāciju, vai pircējs ir rīcībspējīgā vecumā. E-pasta adrese un tālruņa numurs dod iespēju sazināties ar Jums, informācija par sociālo mediju kontu dod Jums iespēju ērti izmantot šos rīkus, interneta protokola (IP) adrese ļauj saglabāt reģistrētu lietotāju iestatījumus, utml.

Mēs ievācam šādu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams vai piemērots, lai nodrošinātu mūsu un apmeklētāja sadarbību. Apmeklētājs vienmēr var atteikties un nesniegt personiski identificējamo informāciju, taču tādā gadījumā tas liedz iesaistīties konkrētās ar tīmekļa vietni saistītās darbībās – veikt Pirkumu. Reģistrētiem lietotājiem var tikt lūgts sniegt papildu informāciju, tostarp vajadzības gadījumā personīgo un finanšu informāciju, ja tā ir nepieciešama darījumu apstrādei.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), Jums, saistībā ar saviem personas datiem, ir turpmāk minētās tiesības:

  1. Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
  2. Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
  3. Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
  4. Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
  5. Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.

Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Lietotājam, kurš vietnei artsowood.lv ir sniedzis savus personas datus, ir tiesības veikt izmaiņas datos, rediģējot savu lietotāja profili, kā arī tiesības atsaukt vienošanos par datu apstrādi. Laiks, kurā tiks glabāti Jūsu personas dati, ir laiks, kad tie tiek izmantoti. Kad Jūs izpaudīsiet vēlmi, lai Jūsu personas datu apstrāde tiktu izbeigta, vietnes administrācija tos neatgriezeniski izdzēsīs.

Drošība

Jūsu personiskās informācijas drošība mums ir svarīga, taču ņemiet vērā, ka neviens veids, kā informāciju pārsūta interneta vidē, vai elektroniskās uzglabāšanas veids nav 100 % drošs. Lai gan mēs izmantojam komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt absolūtu informācijas  drošību.

Saites uz ārējām vietnēm

Mūsu vietne var saturēt saites uz ārējām tīmekļa vietnēm, kuras skaus.lv nepārvalda. Ja noklikšķināsiet uz trešās personas saites, Jūs novirzīs uz šīs trešās personas vietni. Iesakām pārskatīt Privātuma politiku, noteikumus un nosacījumus katrā vietnē, ko apmeklējat.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo personu vietņu, produktu vai pakalpojumu saturu, privātuma politiku vai praksi.

Apkopotā statistika

Mēs varam ievākt statistikas datus par savas vietnes apmeklētāju uzvedību, publiskot šo informāciju vai sniegt to citiem. Tomēr uzņēmums neatklāj Jūsu personiski identificējošo informāciju.

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs varam mainīt savu Privātuma politiku pēc uzņēmuma ieskatiem un nepieciešamības. Katra apmeklētāja ziņā ir sekot līdzi izmaiņām Privātuma politikā.

Kontakti

info@skaus.lvskaus

Paldies, Jūsu ziņojums tika saņemts,
mēs ar Jums sazināsimies!